Polsko-Niemiecka Szkoła Spotkań i Dialogu im. Willy’ego Brandta w Warszawie

Andreas Wolff w szkole WBS

Pełni entuzjazmu uczniowie klas 9 i 11 oczekiwali bramkarza reprezentacji Niemiec Andreasa Wolffa. Andi Wolff została powitany z wielkim aplauzem, a dzieci natychmiast poprowadziły naszego wybitnego gościa do sali gimnastycznej. Uczniowie z klas 9 i 11 spędzili wspólnie czas na treningu piłki ręcznej, podczas którego Andi udzielała cennych wskazówek. "Młodzi" nie mogli się doczekać, aby pokazać swojemu idolowi swoje umiejętności w mini piłce ręcznej.

Zwłaszcza chłopcy, oczywiście, bardzo chcieli rzucić jeszcze 7 metrów w kierunku bohatera mistrzostw świata. Wreszcie mieliśmy przed sobą bramkarza, który został powołany do drużyny All-Star w 2023 roku, co oznacza, że został najlepszym bramkarzem mistrzostw świata. Na koniec otrzymaliśmy jeszcze upragnione autografy, a Andi otrzymała również medal WBS.

Co za wspaniałe wydarzenie, udokumentowane przez uczniów klasy 11 filmami i zdjęciami, pozostawiając naszych uczniów z promiennymi oczami. Wszyscy się zgodzili, że Andi Wolff to świetny facet.