W zeszłym tygodniu nasze dwie klasy maturalne świętowały swój ostatni tydzień w szkole! Każdego dnia uczniowie mieli inne motto i przebierali się tematycznie – od bohaterów dzieciństwa, przez kostiumy grupowe, aż po "Jak to! Mamy szkołę? Myślałem/am, że...". Nie zabrakło też dnia nauczycielskich przedmiotów oraz finału w strojach budowlańców!
Zwieńczeniem tygodnia był Abi Streich – uczniowie spędzili noc z czwartku na piątek w szkole, by przygotować dla nas niezapomniany poranek. Przy wejściu powitali wszystkichgłośną muzyką i kolorowymi balonami. Na ścianach pojawiły się memy z nauczycielami, a atmosfera była pełna śmiechu i dobrej energii.
Po porannej zabawie uczniowie mieli chwilę na relaks i pamiątkowe zdjęcia – portrety, grupowe ujęcia i przyjacielskie kadry wykonane przez naszych szkolnych fotografów.
Na 5. i 6. godzinie lekcyjnej cała szkoła zebrała się na sali sportowej – wspólne zabawy, muzyka i integracja przyniosły wszystkim wiele radości.
Dziękujemy naszym dwunastoklasistom za wspaniały tydzień i trzymamy kciuki za ostatni etap – egzaminy ustne!